wtorek, 14 października 2014

Lanckorona, kotki oraz nasz ciemny domek

  Niedziela była taka piękna... Wybraliśmy się na spacer po Lanckoronie. Było przepięknie - drzewa mieniły się tysiącami kolorów, stare chałupki otulały spadające liście, ciepłe promienie słońca ogrzewały naszą skórę.


A tu nasz Wojtuś, chowa się za dynią:)
 I wreszcie, po wielu trudach udało mi się sfotografować czarnego kotka. Jest przepiękny, zdjęcie niestety nie pokazuje jak bardzo lśni mu się sierść.
 A nasz domek? No cóż, znowu zmienia kolorek! Teraz jest...ciemny. Ładny kolor tynku wybrałam?:) To oczywiście klej, nie tynk.
 Miejmy nadzieję, że pogoda dalej będzie sprzyjać... Przyjechały już do nas blaszane parapety (w kolorze brązu).
   Regipsy są już skończone (za wyjątkiem łazienki) i pięknie wyszlifowane. Wujek Grzesia naprawdę dobrze się spisał. Za materiały do regipsów jak do tej pory zapłaciliśmy 2000zł. Elewacja kosztować nas będzie  jakieś 20 tys (materiał+robocizna)

4 komentarze:

 1. Jaaaa Cię! Toś Ty Kochana rzut kamieniem ode mnie była :) Lanckorona to ojcowizna mojej Babci! Naście kilometrów od nas :) A na ruinach byliście?
  W zawrotnym tempie naprawdę te Wasze prace lecą, tak trzymać. Pięknej pogody życzę, zeby łatwiej było:)
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dosyć szybko można od nas dojechać do Lanckorony, dzięki A4:) Na ruinach byliśmy, o mało nie wybuchliśmy śmiechem, jak jedno dziecko spytało mamy: "mamusiu, a gdzie jest zamek?" (a stało na murach).

  Ściskam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny domek powstaje :)
  Jednak marzenia się spełniają... Nie ma to jak mieć swój wymarzony domek.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Fibbi, za wpis i za wizytę. Zapraszam częściej:) Dziękuję też za milutkiego maila, który sprawił mi wiele radości. Wierzę, że i Tobie i Twojemu Mężowi również uda się wybudować domek marzeń. I masz racje - wszystko zaczyna się właśnie od marzeń. Pozdrawiam ciepło

   Usuń