wtorek, 30 września 2014

Regipsy cd....

Prace z regipsami postępują... Dwa pokoje wyłożone, trzeci - ułożone profile.


    Ja natomiast zakupiłam na Allegro 34 sztuki gniazdek podwójnych, 8 pojedynczy, 14 sztuk wyłączników podwójnych (wszystko system Ecolumen), za co zapłaciłam 277 zł. Oszczędziłam mnóstwo pieniążków, ponieważ kupując w Castoramie, musiałabym wydać około 500 zł. Tak więc opłaciło się pogmerać w sieci.
   Od koleżanki otrzymałam kilka przepięknych mieczyków, widziałam jak kwitną, teraz muszę zasuszyć cebulki, bo jak pewnie wiecie meczyki na zimę trzeba wykopywać, gdyż nie są mrozoodporne, w przeciwieństwie do np lilii.
   Jutro oboje z Grzesiem mamy wolne, już cieszę się na ten dzień... Będziemy mogli cieszyć się sobą i jednocześnie skorzystać z zapowiadanej ładnej pogody i coś porobić wokół domku...Trawa nieskoszona czeka...Elektryka na zewnątrz czeka...Ja jeszcze planuję poszlifować ostatnie krążki drewna oraz podkopać lekko pod okna balkonowe na tarasie i założyć czarną folię, aby dodatkowo odizolować dom od tarasu i zapobiec ewentualnym przesiąknięciom wody do środka. Oprócz tego zaplanowaliśmy znowu parę odwiedzin różnych specjalistów, a także wizytę w Krakowie. Muszę skontaktować się z Panem od barierek i podbitki i ustalić mniej więcej termin montażu.

4 komentarze:

 1. Rany, ależ macie zawrotne tempo :) Prace postępują z prędkością światła. Kiedy planujecie przeprowadzkę? Sprawdź maila, Kochana- z opóźnieniem, ale wysłany. Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprowadzka planowana była na ten rok, ale już sobie przeczekamy troszkę i wprowadzimy się przed Świętami Wielkanocnymi (przynajmniej tak myślimy:) ). Trzeba dać wyschnąć tynkom i wylewkom, a potem gładzi. Maila sprawdziłam! Paczuszka wysłana:) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona:) Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 2. Jak ja kocham okna dachowe i pokoje na poddaszu...Magia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Peacock! Miło jest mi gościć Cię u siebie. Tak, okna dachowe są piękne, jednak mają swoje minusy również (cena, częste mycie - częstsze niż w przypadku zwykłych okien). Ale fakt - cudnie doświetlają pokój, a można jeszcze gwiazdy popodziwiać:)

   Pozdraiwam ciepło!

   Usuń