piątek, 9 maja 2014

Dzień piętnasty - początek murowania ścianek działowych parteru

   Zniknął całkiem lasek, który mieliśmy w domku, natomiast zaczęły wyrastać ścianki działowe. Teraz dopiero widać, że okienko w kotłowni mogłoby znajdować się nieco niżej, ale trudno - niech tak już zostanie.
6 komentarzy:

 1. No super! pewnie jeszcze z 3 tygodnie i po robocie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie tak, Asiu:) A jak tam postępy u Was?

  OdpowiedzUsuń
 3. my dopiero jesteśmy na zasypywaniu fundamentów:) troszkę nasze projekty się różnią bo mamy odbicie lustrzane i muszę sobie wyobraźnie nadwyrężać :) hehe, a jak miałabyś ochotę zerknąć to mamy kilka fotek na http://www.mojabudowa.pl/ dobrze, że napisałaś o tym oknie faktycznie mogłoby być niżej, a jak myślisz da się je otworzyć bez wspinania na palcach? Miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze jedno pytanie kiedy planujecie wstawiać okna? Ja osobiście chciałabym jak najszybciej ale wiele osób mówi o schnięciu budynku, wietrzeniu itd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajrzałam do bloga! Życzę pomyślności :) A co do okien...planujemy je wstawić po ociepleniu dachu, musimy postępować zgodnie z harmonogramem z banku, bo inaczej nie otrzymamy kolejnych transz. Więc kolejności niestety nie możemy zmienić, a szkoda, bo elewację to najchętniej zrobilibyśmy na samym końcu, a musimy zrobić jeszcze przed instalacjami w środku. Trochę to nie przemyślane, ale nic na to nie poradzimy, tutaj musimy się podporządkować siłom wyższym.

  Jeśli chodzi o okno w kotłowni, to trzeba stołka, żeby tam dosięgnąć:) Ale wiesz, na pewno często i tak nie będzie się tego robiło.

  OdpowiedzUsuń
 6. to już teraz wiemy czemu 90% domów w okolicy ma elewacje a cegły w domu hehe a nas to zastanawiało, o co w tym chodzi:)

  OdpowiedzUsuń