sobota, 4 kwietnia 2015

Święta Wielkanocne... Relikwie...Schody

Witajcie kochani. Chciałam Wam wszystkim życzyć spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt, pełnych radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, pełnych silnej nadziei, umocnionej wiary oraz miłości do ludzi. Bądźcie szczęśliwi i dzielcie się szczęściem z innymi.

I jeszcze na koniec kilka migawek...
Najpierw ogródek wciąż budzący się do życia.

 Mieliśmy niedawno zaszczyć  doświadczyć wizyty najważniejszego Gościa w naszym domu - Św. Jana Pawła II. Jego relikwie były u nas całe 24 godziny...Niezapomniane przeżycie. Mamy za co dziękować za Jego wstawiennictwem.
 A to nasze schody w procesie tworzenia... Jeszcze małe drobnostki, a potem barierka. Schody wyglądają uroczo, Pan Ryszard naprawdę się postarał.Odpoczywajcie kochani i cieszcie się sobą w te świąteczne dni.

5 komentarzy:

 1. Skalniaczek wygląda pięknie z tymi białymi kamieniami. Schody wspaniałe.
  To dobry znak dla domu, kiedy zaraz po wprowadzeniu się ,,wchodzi" święta relikwia. Jest to takie wyjątkowe błogosławieństwo. Przypomniałam sobie, że mieliśmy podobnie. Niedługo po naszym wprowadzeniu wędrował obraz Matki Boskiej... Akurat ja preferuję życie w mieście ale coś jest w tym domu, w którym mieszkamy... coś w sobie ma, może właśnie przez to błogosławieństwo? :)))
  Życzę Wam abyście byli szczęśliwi w nowym domu, abyście zawsze pokonywali troski i trudny dnia codziennego a w zaciszu domu zawsze odnajdywali spokój i miłość :) Wszystkiego dobrego na Święta :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agatku! Ty jak zwykle wpisujesz takie miłe komentarze:) Ściskam Cię mocniutko i również życzę wszystkiego dobrego

   Usuń
 2. Fajnie macie i juz mieszkacie sobie superancko naam ciągle coś pod gorke a moglibyśmy juz też się przeprowadzić

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu, nic się nie martw, wszystko idzie u Was do przodu, Wy także niedługo się wprowadzicie. Teraz ciesz się maluszkiem, to jest największe błogosławieństwo, jakie możesz mieć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super skalniaczek. Schody piękne. Ale najważniejszy Wasz Gość, niech Wam błogosławi!

  OdpowiedzUsuń