poniedziałek, 25 listopada 2013

Inspiracje:)

W międzyczasie, kiedy niemiłosiernie wlecze się ten czas do uzyskania kredytu, przeglądam różne stronki i zapisuję ciekawe inspiracje, które kiedyś może w wersji zmodyfikowanej wykorzystamy w naszym domku.

Jednym z takich inspiracji jest taras/altanka zaprezentowana w jednym z odcinków "Mai w ogrodzie", który uwielbiam oglądać.


Wykorzystałabym pomysł szklanego dachu z możliwością zasłony przed słońcem - świetny pomysł. Patrząc na plan naszego domku, moglibyśmy zrobić to naprzeciwko kuchni, szklany dach nie zabierałby tak potrzebnego światła. Coś jak na tym zdjęciu:


Ponieważ mielibyśmy szklany dach, można by pomyśleć o wygodnych kanapach do siedzenia, jeśli jeszcze osłoni się altankę po bokach, to nawet można by było to zostawić je tam na zimę. I uwielbiam pomysł takiego paleniska, wygląda uroczo.

Jeśli ten pomysł z altanką nie wypali (ponieważ nie wiem jeszcze czy takie modyfikacje w projekcie są dozwolone i czy nie będzie problemów przy odbiorze budowy), to wtedy możemy zrobić coś takiego:


Wtedy byłby to domek narzędziowy plus altanka i umieścilibyśmy je po drugiej stronie domu. Grześ obiecał, że sam wybuduje taki domek (na zdjęciu docelowo jest to domek ogrodowy, nie narzędziowy), trzymam Go za słowo, bo ten przedstawiony na projekcie, jeśli chcielibyśmy kupić, to cena rynkowa wynosi 17 000 zł
Tutaj poniżej jego dane:
Po resztę inspiracji jak zwykle zapraszam do zakładki "Inspiracje":) Czasem ją aktualizuję. Miłego poniedziałku Wszystkim!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz