wtorek, 23 lutego 2016

Po szczepieniu

   Witajcie kochani. Tadzio miał wczoraj drugą dawkę szczepionki 5 w 1. Zniósł ją dzielnie, płakał mniej niż ostatnio, również normalnie zasnął wieczorem, nie tak jak ponad miesiąc temu, kiedy to przez trzy dni mieliśmy z tym problem, bo Tadzio bardzo płakał. 
   Okazało się, że Tadzio waży już 7kg! No kawał Klocuszka z Niego:) Jednak to mamusine mleko jest dosyć kaloryczne:) Wiem, że w nocy jego skład zmienia się na właśnie bardziej tłusty, ma też więcej białka, dlatego wciąż dosyć regularnie budzę siebie i Tadzia na karmienie. Czasem Tadzio zje tylko z jednej piersi, bo już ma tak twardy sen, że nawet buźki nie otworzy, jednak zawsze to lepiej z jednej niż w ogóle. Już nie mogę się doczekać kiedy oprócz piersi będę mu mogła zaoferować jakiegoś startego owocka... Jak to jest u Was? Kiedy podaliście swojemu Maleństwu coś innego? 
    Kolejne szczepienie mamy 3ego marca, wtedy zaszczepimy się na rotawirusy. Natomiast trzecia dawka 5w1 dopiero jak Tadzio skończy pół roczku. Wtedy też szczepić będziemy na pneumokoki.
   A teraz zostawiam Was z filmikami:)
3 komentarze:

  1. Z tymi szczepieniami to różnie bywa. U nas jeden maluch zniósł dzielnie, żadnej gorączki nie było, a córcia nam gorączkowała dwa dni po pneumokokach. ALe to podobno typowy objaw http://szczepimy.com.pl/pneumokoki/nop/

    OdpowiedzUsuń