piątek, 21 marca 2014

Dzień szósty - malowanie fundamentów i zasypywanie piaskiem

   Piękna pogoda, zupełnie jak pełnia wiosny. Słoneczko grzało równo. Nasza Ekipa zaczęła od malowania fundamentów wewnątrz i zewnątrz disperbitem, następnie przyjechała koparka i w ciągu 5 godzin wrzuciła piasek do środka fundamentów oraz ziemię na zewnątrz domu. W między czasie Ekipa przykleiła na lepiku styropian (5cm), a następnie przymocowalłs kołkami i założyła folię kubełkową. Mają oni bardzo ciekawy patent pozwalający zaoszczędzić zarówno czas, jak i deski -położyli styropian w ten sposób, aby jego górna część wystawała kilkanaście centymetrów, tworząc szalunek na wylewkę. Sprytnie. Oczywiście między arkusze styropianu poszła pianka.
      Piasku na szczęście nam starczyło, będzie nawet na wylewkę na schody wejściowe, więc z ilością kubików trafiliśmy w dziesiątkę. Jutro Ekipa wstawi uzbrojenie na bloczki, a także siatkę na całej powierzchni przez zalaniem betonem.
       Na szybko wrzucam zdjęcia, ponieważ jestem wykończona po pracy z moim wozem - kolejny dzień zdzierania farby i szlifowania. Ale już niedługo będę mogła zacząć malowanie i wtedy będzie wreszcie widać efekty mojej mozolnej pracy.
     

2 komentarze:

  1. Dobre farby proszkowe? Tylko i wyłącznie w ofercie www.cromadex.pl - gorąco polecam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze? Polecam farby ze strony internetowej www.cromadex.pl - niska cena i wysoka jakość.

    OdpowiedzUsuń