czwartek, 15 sierpnia 2013

Dom Przy Wiosennej 5 wreszcie dodany do strony Galeria Domów:)

Bardzo ucieszyłam się widząc projekt naszego domu wreszcie umieszczony na stronie Galerii Domów. Tutaj możecie poczytać o nim nieco więcej:

Korzystając z okazji mogę teraz zamieścić dla Was zdjęcia rzutów i elewacji naszego Domku. Oto opis ze strony: "Opis projektu: Rodzina projektów z kolekcji Dom przy Wiosennej zawiera także tradycyjne rozwiązania stylistyczne. Drewniane elementy wykończenia elewacji poprawiają odczucia związane ze statecznością i dobrym nastrojem. Dom przy Wiosennej 5 jest wariantem projektu nie zawierającym garażu co pozwoliło na redukcję kosztów budowy, ale też nie wpłynęło negatywnie na program mieszkalany. Nowoczesne wnętrze zawiera układ pomieszczeń dostosowany do lokalizacji domu na działkach z wejściem od strony: południowej, południowo-wschodniej i w odbiciu lustrzanym od południowo-zachodniej."

 Tak wygląda nasz domek w dwóch ujęciach, od strony południowej:

i od strony zachodniej:


Elewacja od strony południowej:


od strony zachodniej (według mnie oprócz frontu najładniejszy bok Domu):

 Elewacja od strony północnej (od naszego niezbyt sympatycznego sąsiada, który skoszoną trawę przerzucił nam na naszą działkę, a gdy pieski mu uciekły, to żona sąsiada w ich poszukiwaniu wjechała nam nie tylko na prywatną drogę, ale również na naszą działkę...Taka mała dygresja:) )

A to strona wschodnia, tutaj właśnie zlikwidowany został garaż. Planujemy zbudować wiatę.I rzuty.  Miło, praktycznie i przytulnie:) Parter:


I piętro, Panowie w opisie się pomylili, to nie jest parter.


3 komentarze:

  1. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w takim i każdym innym domu, moim zdaniem jak najbardziej warto jest zainwestować w takie rozwiązanie jak Czujnik gazu ziemnego. Dzięki niemu na pewno będziecie w stanie w porę zareagować w razie jakiejś awarii

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy projekt domu :) Ja statnio zastanawiam się nad zakupem domu modułowego.
    https://mobile-development.pl/domy-modulowe/

    OdpowiedzUsuń