niedziela, 22 grudnia 2019

Wspaniayłch Świąt!


Kochani, z okazji zbliżających się Świąt chciałam Wam życzyć cudownych rodzinnych chwil, które dostarczą wspaniałych wspomnień na lata. Spędźcie ten czas  skupiając się na sobie i swoich najbliższych, odpoczywajcie, cieszcie się chwilami, które dane są nam na tak krótko. Życzę Wam, aby w tej świątecznej krzątaninie obecny był najważniejszy Gość - Chrystus, małe Dzieciątko Jezus, którego to narodzenie świętujemy i to On jest tak naprawdę najważniejszy.
   Wspaniałych, pełnych cudów Świąt!
 Ps. Konik na biegunach został troszkę zmodyfikowany


I żegnam Was już tymi dwoma filmikami. Pierwszy to lampionik podpatrzony w szwedzkiej tradycji, napędzany ciepłem świeczki, a w drugim usłyszycie mojego dwu i pół latka śpiewającego kolędę:)


6 komentarzy:

 1. Dziękuję Klaudio, ja Tobie też życzę pięknych, radosnych, pachnących choinką i piernikiem świąt Bożego Narodzenia spędzonych wśród tych, których kochasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwych i zdrowych Świąt życzę. Piękne zdjęcia i dziękuję za cudowne życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie śpiewa Twój synek.:) Obaj chłopcy przesłodcy, super sesja.:) Życzę Wam radosnych świąt, wielu prezentów oraz obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się Jezusek cieszy z Nikosiowej kolędy...Twoich chłopcy są przekochani. Niech Wam Dziecię błogosławi na te święta i na każdy dzień Nowego Roku.
  Śliczną karteczkę dostałam i na blogu już pokazałam. Buziaki dla Zosi:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia . Your boys are looking so happy and handsome . God bless you and your family always

  OdpowiedzUsuń